Критична Маса Україна

Критична Маса Україна

Модераторы:
Тип группы:
  • Призыв, Открытая

События: Все Катушки Встречи Темы
22 марта 2016, вторник
5 августа 2015, среда

Декілька сотень велосипедистів заблокували рух у центрі міста… дотримуючись правил дорожнього руху.
Роверисти протестували проти вимоги капітана поліції Сан-Франциско затримувати велосипедистів, які проїжджають повз знаки зупинки. Та замість того, щоб показово порушити закон, протестанти хотіли показати, наскільки негативним стане для міського транспортного руху, якщо велосипедисти будуть проїжджати перехрестя так само, як і автомобілі.
Учасники акції під'їжджали до кожного знаку зупинки по одному, повністю зупинялися, і проїжджали перехрестя тільки тоді, коли у них з’являлась перевага на проїзд.

Есть продолжение

23 июля 2015, четверг

Друзья, как показала практика и ваши отзывы, нам категорически не хватает маршалов. Маршал — птица редкая, гордая и полезная — он и перекрытие сделает, когда необходимо, и лихачей в колонне приструнит, и саму колонну в одну полосу сдвинет. В общем, сделает проезд КМ более безопасным, комфортным и позитивным. В конце концов, маршал — это просто красиво и сексуально, серьёзно!)
Если у вас есть желание помочь и научиться сопровождать колонны КМ, приглашаем на обучалки от CriticalMass Kyiv?.
В ближайшие дни появится анонс события, где мы будем рады видеть всех, кто хочет стать частью большой и дружной КМ семьи, готовой менять этот Город к лучшему — к велосипедному))


Есть продолжение

17 июля 2015, пятница

Зміни

Oneeyed_Joe написала Oneeyed_Joe 0

в группе Критична Маса Україна

в 16:02

Насамперед ми прагнемо змін. А ви?
#CriticalMassUa #КМ_Київ

http://cs625321.vk.me/v625321479/34621/4-hd42WEolg.jpg

14 июля 2015, вторник

http://cs629120.vk.me/v629120479/5c9b/0r7IiRR3pAc.jpg

Поки в Веларібо не можна рухатися колонами більш 10 людей та повертати ліворуч на більшості перехресть, у Велабаджо вже дозволили проїжджати на червоне світло.
У Парижі на деяких перехрестях під світлофорами для машин розмістять світлофори для велосипедистів, які будуть вказувати чи можуть байки повертати праворуч або їхати вперед, навіть якщо для машин наразі світить червоний. Ця ініціатива повинна «допомогти покращенню руху велосипедного транспорту».

Есть продолжение

31 марта 2015, вторник

MaryGarden MaryGarden 0

вступила в группу в 16:08
12 марта 2015, четверг

Для всіх поціновувачів прекрасного
Не забувайте лайкати сторінку ?#?CriticalMassUa?



4 марта 2015, среда

Час об'єднатися!
Без політики. Без спроб щось продати. Без самореклами.
Люди на велосипедах, давайте скажемо разом і нас почують.
Вимога — додати до "Правил дорожнього руху" обов'язковий мінімальний інтервал при випереджені.
Якщо ти людина, яка обрала велосипед як транспорт, тобі це вигідно. Якщо ти досвідчений водій за кермом авто, ти не проти. Якщо ти спортсмен чи громадській активіст, ти зрозумієш. Правило мінімальної безпечної відстані є свідомим вибором цивілізованого суспільства.
Перед тобою не просто чергова картинка.

Есть продолжение

3 октября 2014, пятница

Многострадальные британские ученые провели очередное исследование, и с ужасом выяснили, что в Великобритании из общего количества велосипедистов только 25% — женщины. При этом в Голландии цифра более завидная 55%.
Уилл Вэрети бросился на помощь прекрасной половине и узнал, что большинство дам заранее боится возможных ДТП, при этом даже не обзаведясь велосипедом. Поэтому предложил проект светодиодной куртки, которая начинает сверкать чаще при приближении машины.
Уилл сравнил велосипедистов с добычей, чья ярко мигающая куртка должна спугнуть, или хотя бы озадачить, хищника в лице автомобилиста.

Есть продолжение

2 октября 2014, четверг

УТР про вел?;№%жки, чиновников и велосипедный Киев, в целом.
#КритичнаМаса — варто лише розпочати
#CriticalMassUa